Podsumowanie roku 2017 – wspomnienia, sukcesy i nowe wyzwania!

Dużo ekscytujących wyzwań – tak w skrócie możemy opisać cały 2017 rok. Był to niezwykle pracowity czas w naszej firmie.

Rozpoczęliśmy kilka międzynarodowych projektów m.in. w Chinach, krajach bałtyckich czy Finlandii. Co ważne, były projekty realizowane bezpośrednio dla liderów w swoich branżach i krajach.

W gronie naszych Klientów znaleźli się m.in.: Huhtamaki, Jacadi Paris, Inter Cars SA, TME – Transfer Multisort Elektronik, Lancerto, czy Szynaka Meble. Znacznie rozwinęliśmy projekty dla naszych obecnych klientów: Castorama, Semilac, Super-Pharm.

Główny organizator Meet Magento w Polsce (nasz partner Snow.Dog) zaprosił nas do współpracy w ramach przygotowania krakowskiej edycji tego największego spotkania społeczności Magento w Polsce.

Meet Magento w Krakowie znów pozytywnie zaskoczyło uczestników m.in. poprzez zainicjowaną przez nas ideę Akademii Ecommerce Managera (więcej o wrażeniach z Meet Magento można przeczytać tutaj).

W 2017 roku już po raz drugi  zorganizowaliśmy naszą flagową konferencję dla menedżerów wyższego szczebla operujących na platformie Magento. Enterprise Sessions (#ES2017) okazało się niezwykłym sukcesem i zgromadziło blisko 100 osób z największych polskich firm wykorzystujących Magento do sprzedaży online. Jakość konferencji potwierdzona została przez samo Magento Inc., które objęło oficjalny patronat.

Rok #2018 zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco!