Pierwszy hackathon Distributed Magento Contribution Day już w tę sobotę!

Już w tę sobotę, 24 marca, w naszej firmie odbędzie się pierwszy hackathon Distributed Magento Contribution Day, podczas którego uczestnicy będą pracować w międzynarodowym gronie nad ulepszeniem kodu Magento 2, stając się tym samym częścią społeczności Magento.

Hackathon będzie odbywał się pod okiem kluczowych programistów i architektów z Magento, a przewodniczyć im będzie mentor- Igor Miniailo, z Magento związany już od 6 lat, twórca wielu funkcjonalności. Obecnie pracuje w zespole Community Engineering i prowadzi projekt Multi-Source Inventory.

Uczestnicy będą mieli do wyboru kilka różnorodnych ścieżek tematycznych oraz zadań do wykonania, wśród funkcjonalności, jakie będą rozwijać są m.in. tworzenie testów, wspólny kod review, testowanie kodu i następnie analiza wyników, a także tworzenie Pull Request do brancha develop Magento2.

Poprzez live stream będziemy łączyć się z uczestnikami hackatonu z Hiszpanii, Ukrainy, Słowacji, Argentyny, Holandii, Wielkiej Brytanii i Australii, co będzie szansą na konfrontację swoich pomysłów z programistami z całego świata i poszerzenia swojej wiedzy. (dokładna lista wszystkich lokalizacji, w których będzie odbywał się hackathon).

Hackathon będzie również transmitowany na żywo pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCYUR1WrJ4cNhx5DyNFZS1uw

Udział w wydarzeniu gwarantuje rejestracja pobranie bezpłatnej wejściówki!  Więcej informacji i rejesracja: http://bold.net.pl/mcd/
https://community.magento.com/t5/Magento-DevBlog/Distributed-Contribution-Day-24th-March-2018/ba-p/90141