Nasi testerzy na konferencji SkładQA

W minionym tygodniu nasi testerzy mieli okazję uczestniczyć w konferencji testerskiej, SkładQA, która była okazją pogłębienia swojej wiedzy prosto od najlepszych ekspertów z branży.

Sama konferencja, jak w poprzednich edycjach, tak i teraz cieszyła się wielkim zainteresowaniem i dużą frekwencją- odwiedziło ją około 650 uczestników. Zdecydowanym atutem wydarzenia jest jego niekomercyjny charakter (uczestnictwo jest darmowe, a jedzenie i napoje są we własnym zakresie), skupienie się na przekazywaniu wiedzy, świetny  dobór prelegentów i ciekawych tematów skupiających się na innowacyjnych rozwiązaniach, nowych trendach i technicznych aspektach pracy.

“Możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu jest dobrą okazją aby bardziej zagłębić się w temat testowania. Wyjątkowa atmosfera, możliwość rozmowy z doświadczonymi kolegami po fachu pozwala na znakomity przepływ wiedzy i dzielenie się doświadczeniami, co w naszej branży na pewno jest przydatne. Zdecydowanie taka forma kształcenia przypadła mi do gustu i będziemy się starać brać udział w tego typu wydarzeniach”- Marta Zawilińska, Testerka.