Bold w gronie Enterprise Magento Solution Partners!

To już oficjalne! Zostaliśmy Partnerem Wdrożeniowym Magento, status Enterprise (Magento Enterprise Solution Partner). To tym większe wyróżnienie i osiągnięcie, że jesteśmy jedną z dwóch polskich firm na rodzimym rynku, której przyznano takie partnerstwo. Nie bylibyśmy w tym miejscu bez genialnego teamu, który każdego dnia dokonuje niewiarygodnych rzeczy.

Globalny program dla partnerów Magento zrzesza najbardziej doświadczonych dostawców usług e-commerce, opartych o system Magento. Firmy te stanowią krytyczną rolę w ciągłym rozwoju i promocji platformy.

Dojście do partnerstwa Enterprise z Magento zajęło nam całe dwa lata. To był naprawdę ciężki, ale także bardzo satysfakcjonujący czas. Zmieniliśmy (i dalej zmieniamy) podejście do sprzedaży, projektowania, a przede wszystkim wdrażania i utrzymania naszych systemów e-commerce. – komentuje Borys Skraba, CEO, Bold. Nie byłoby to możliwe bez jasno określonej strategii, jakiej konsekwentnie trzymamy się od początku oraz zaangażowania całego zespołu, począwszy od konsultantów, projektantów, project managerów, a skończywszy na programistach. – dodaje.