Bold kolejny raz w rankingu Deloitte Technology Fast 50

Bold zajął 12 miejsce w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE, w głównej kategorii Fast 50, osiągając wzrost na poziomie 1018%. Do tegorocznego rankingu zgłosiło się ponad 300 firm.

W 18. edycji programu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej znalazły się aż 22 spółki z Polski – 19 w kategorii głównej „Fast 50” oraz 3 w kategorii „Wschodzące gwiazdy”. W tym roku do udziału w rankingu zgłosiło się ponad 300 firm. Dynamika wzrostu przychodów wszystkich firm technologicznych z rankingu wyniosła w 2016 roku 1 127 proc. i była wyższa niż rok wcześniej.

“To wielkie wyróżnienie znaleźć się po raz drugi w  rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wzrost przychodów na poziomie 1018 proc. oraz awans o 5 oczek w górę w stosunku do wysokiego 17. miejsca w ubiegłorocznej edycji to potwierdzenie skutecznej strategii i właściwego kierunku rozwoju firmy. To także, czy też przede wszystkim, rezultat ciężkiej pracy zespołu świetnych specjalistów.” – Marcin Piwowarczyk, Wiceprezes Zarządu, User Experience Strategy Director, Bold

W skład Deloitte Technology Fast 50 Central Europe wchodzą trzy kategorie- główna „Technology Fast 50” oraz dwie podkategorie „Wschodzące Gwiazdy” i „Wielka Piątka”. Ranking tworzony jest na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych.

„Technology Fast 50” jest częścią rankingu „EMEA Fast 500” przygotowywanego przez Deloitte.

Kryteria ogólne dla wszystkich kategorii:

  • spółka opracowuje lub wytwarza autorskie i/lub ponosi istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe,
  • posiada strukturę własności, która wyklucza udziały większościowe zagranicznych inwestorów strategicznych,
  • posiada siedzibę w jednym z krajów Europy Środkowo – Wschodniej uczestniczących w programie,
  • być firmą technologiczną, a jej działalność musi zawierać się w jednej z kategorii: oprogramowanie, sprzęt komputerowy, komunikacja, media, czyste technologie, nauki przyrodnicze.