Wystartowała sprzedaż biletów na Meet Magento Polska 2017

Rejestracja na VI już edycję Meet Magento Polska właśnie ruszyła. To największa konferencja dedykowana e-commerce i społeczności Magento, odbędzie się 18-19 września,  w Krakowie, w magicznym miejscu na Kazimierzu – Stara Zajezdnia. Wyjątkowa cena Early Bird będzie obowiązywać tylko do 11 sierpnia 2017.

Meet Magento jest serią międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, e-commerce, platformie Magento oraz ich społeczności, poruszającą wszystkie zagadnienia związane z sprzedażą w Internecie. Tegoroczna edycja jest dla nas szczególna. Mamy przyjemność być jej współorganizatorem!

Program wydarzenia  będzie jak zwykle podzielony pomiędzy keynote speakerów, ścieżkę dla merchantów i agencji oraz praktyczne warsztaty dla developerów Magento.To, co wyróżnia tegoroczną edycję, to dodatkowa ścieżka prezentująca wyłącznie case studies z wdrożeń na platformie Magento oraz innowacyjny projekt: Akademia E-commerce Managera. 

Bilet obejmuje wstęp na dwa dni konferencji oraz warsztaty, które odbędą się 18-19 września w krakowskiej Starej Zajezdni. Bilet obejmuje również napoje, przekąski, lunch w oba dni oraz Afterparty.

Link do rejestracji: https://pl.meet-magento.com/rejestracja

Zapraszamy!